Categorie:C2. Calm the Storm

Uit Flow Remedies Repertorium
Versie door 59e7mv (overleg | bijdragen) op 7 jul 2019 om 13:01
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Deze remedie helpt je als je hooggevoelig bent en er moeite mee hebt daar mee om te gaan. Als je hooggevoelig bent, verwerk je binnenkomende prikkels op een andere manier, waardoor je er veel meer informatie uit kunt halen en dingen oppikt die een ander ontgaan.

Hierdoor ben je sneller vermoeid en ‘vol’ als je veel indrukken op je af krijgt. Een ander aspect is het heftiger voelen van emoties, waardoor je soms het gevoel kunt hebben dat je erdoor geregeerd wordt.

Calm the Storm helpt je te aarden, zodat negativiteit beter weg kan. Daarnaast beschermt hij tegen al te veel indrukken van buitenaf door je aura en je zonnevlecht te versterken. Als derde helpt hij je jezelf te accepteren en de uitersten in jezelf in evenwicht te brengen. Ook zorgt hij voor een betere energie-verdeling, waardoor je beter in balans blijft.

Deze combinatie bevat de volgende edelsteenremedies: turkoois, rode jaspis, tijgeroog, maansteen, pietersiet

Deze categorie bevat geen pagina’s of media.